Contactpersoon
Helena Platte
Marketing/Public relations
+49 (0) 5204 99 55 330
Met een opbouwhoogte vanaf 82 mm biedt JACKOBOARD® Aqua Reno Line een bijzonder vlakke constructie, waardoor de douche zonder drempels kan worden geïnstalleerd. Het vlakke hardschuim douche-element opent nieuwe vormgevingsmogelijkheden, vooral in bestaande gebouwen, waar beperkingen qua opbouwhoogte vaak een probleem vormen. Dit maakt het eenvoudig om een drempelvrije doucheruimte te creëren, wat niet alleen goed is voor een aan de leeftijd aangepaste woonomgeving, maar ook in het algemeen het comfort voor alle gebruikers verhoogt.
Een bijzonder voordeel van de JACKOBOARD® Aqua Reno Line is de in de fabriek geïntegreerde vloerafvoer. Dat bespaart tijd bij de montage, omdat de ruimte rondom de afvoer niet meer met een egalisatievloer hoeft te worden opgevuld. Voor vaklui betekent dit een bijzonder snelle en efficiënte installatie, omdat de lange droogtijden van de afwerkvloer wegvallen. Zo kan het douche-element binnen één werkdag volledig worden gemonteerd - een beslissende factor om renovatieprojecten snel en rendabel te realiseren. JACKOBOARD® Aqua Reno Line is verkrijgbaar in drie afmetingen: 900 x 900 mm, 900 x 1200 mm en 900 x 1800 mm.
De doordachte constructie van de JACKOBOARD® Aqua Reno Line zorgt voor een optimale waterafvoer. Het afvoersysteem beschikt over een stankafsluiter en bereikt een afvoersnelheid van 0,52 liter per seconde. Een bijzonderheid is het extra tegen afschot aan de smalle buitenzijde van de goot: terwijl daar bij conventionele douchesystemen vaak handmatig een afschot moet worden gerealiseerd door tegels schuin te leggen, is hier in de fabriek al een afschot geïntegreerd. Dit maakt het betegelen nog eenvoudiger en zorgt ervoor dat er zich geen water verzamelt in de douchehoeken.
Een ander hoogtepunt van de JACKOBOARD® Aqua Reno Line is de omkeerbare, betegelbare goot. Deze combineert twee designvarianten die aan de esthetische eisen van de badkamer kunnen worden aangepast: De ene kant heeft een oppervlak van geborsteld roestvrij staal, terwijl de andere kant individueel betegeld kan worden in overeenstemming met de gekozen douchevloer. De goot is ook in hoogte verstelbaar, waardoor hij eenvoudig precies kan worden aangepast aan de betreffende tegeldikte.
Voor renovatie of nieuwbouw: JACKOBOARD® Aqua Reno Line biedt een tijdbesparende en uiterst functionele oplossing voor gelijkvloerse douches. Door de combinatie van een extra vlakke constructie, een geïntegreerde afvoer en een eenvoudige montage is het de ideale keuze voor moderne badkamers met hoge designstandaards. Tegelijkertijd profiteren de installateurs van een snelle en ongecompliceerde montage, die de rendabele realisatie van bouwprojecten ondersteunt. Met dit nieuwe product zet JACKON Insulation by BEWI opnieuw in op praktische, functionele en esthetische oplossingen.
Helena Platte
Marketing/Public relations
+49 (0) 5204 99 55 330